Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Cudowny człowiek. Zadzwoniłam dzień przed chrztem i dosłownie uratował nam ten dzień. Po rozmowie telefonicznej z rana, wieczorem miałam do odbioru piękną szatkę i świece do odbioru. Polecam w 100%. Więcej ludzi z taką pasją i empatię. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie!! ~ Aleksandra A
Wszystko bardzo dobrze wykonane, przepływ informacji super, na wszystkie pytania szczegółowa odpowiedź, cena odpowiednia do wykonanej pracy, zamawiałam właśnie kolejny raz zestaw i jak będzie następna okazja, bez wachania znów zamówię🙂 polecam ~ Magdalena M
Zamawiałam już 4 raz u Państwa. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Wszystkie prace są piękne. Wszystko jest wykonane starannie, solidnie. Polecam z czystym sumieniem 👌🏼🫶🏼 ~ Katarzyna K
Polecam z całego serca zamówiłam szatkę świece i pudełko drewniane z grawerem ☺️ bardzo ładnie wykonane i super kontakt ze sprzedającym. ~ Monika M
Mega robota ,jestem pod wrażeniem .Podziękowania dla chrzestnych piękne .Wszystko wykonane z mega starannością.Polecam ~ Aleksandra F
Wszystko pięknie i starannie wykonane, cudownie ludzie, którzy lubią to co robią. Pozdrawiamy. KMPM G. 😁😉🥰 ~ Katarzyna G
Polecam Bardzo.! ❤️ Super obsługa! Szybkie wykonanie! ❤️ Zamawialam u Państwa już 2x i zamówię i 3!,❤️❤️ ~ Wioleta M
Bardzo szybka realizacja, profesjonalna obsługa, piękny efekt! polecam wszystkim 👌 ~ Elwira S
Polecam! Szybka wysyłka! Przepiękna szatka. Naprawdę warto. ~ Karolina C
Jestem bardzo zadowolona wszystkim polecam ~ Dorota S
Jak najbardziej polecam!!! 🙂 ~ julia p
Polecam z całego serca ~ Patrycja #
Polecam z całego serca ❤️ ~ Ela K

Znajdź nas w mediach społecznościowych